قوانین و مقررات

قوانین و مقررات لوازم قنادی کاملند

 

جهت حفظ حقوق مشتریان محترم و متضرر نشدن آنها ، ضروری است قبل از هر سفارش گذاری قوانین و مقررات لوازم قنادی کاملند را مطالعه فرمایید این قوانین عبارتند از :

 

1-جهت سفارش محصولات و لوازم قنادی بصورت آنلاین بایستی در سایت لوازم قنادی کاملند عضو و مشخصات خود را وارد کرده باشید.، 

2-جهت عضویت در سایت حداقل سن 18 سال می باشد.

3-سفارشات آنلاین بالای 120هزار تومان در داخل شهر اصفهان  شامل تحویل رایگان می باشد.

4-برای درخواست ارسال سفارش با پیک (به هزینه مشتری )در همان روز، می بایست سفارش قبل از ساعت 14 نهایی گردد .

5-در صورت وجود آرد ،شکر و پودر قند بیش از 5 کیلو گرم در یک سفارش ، آن سفارش شامل ارسال رایگان نمی باشد و هزینه پست به عهده مشتری می باشد.

6-سفارشاتی که تا ساعت 12 روزها ی کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت می شوند در روز کاری بعد تحویل داده خواهد شد. سفارشاتی که بعد از ساعت 12 یا روز های پنج شنبه ، جمعه یا تعطیل ثبت می شوند در اولین روز کاری بعد پردازش و آماده سازی جهت ارسال می شوند.

7-سفارش ها با قابلیت رهگیری سفارش تحویل داده خواهد شد.پس از پردازش سفارش و تحویل به  پست ،زمان تقریبی تحویل سفارش بنا به محدوده جغرافیایی بین 1 تا 4 روز می باشد. 

8-در صورت درخواست ارسال سفارش با پیک جهت هماهنگی لازم تماس بگیرید و ما به تفاوت مبلغ کسر شده پستی از سفارش ، و پیک ، محاسبه می شود.

9-هر گونه اشکالی در سفارش  موجود نبودن کالا و ....قبل از تایید نهایی لوازم قنادی کاملند معتبر نبوده و تنها سفارش های تاییدشده تحویل خواهند شد.

10-در صورت هر تغییر وزن قابل قبول ( محصول نهایی ) در محصول سفارش شده ، در زمان ارسال ، ما به تفاوت قیمت به عهده لوازم قنادی کاملند خواهد بود.

11-در صورت عدم حضور مشتری در محل تحویل و عدم قید ساعت مشخص برای تحویل ، خسارت وارد ه به لوازم قنادی کاملند به عهده مشتری می باشد.

12-پرداخت های آنلاین  لوازم قنادی کاملند از طریق درگاه بانکی  صورت می گیرد و مشکلات ناشی از اختلال در سامانه بانکی به عهده سایت نخواهد بود.

13- در صورت عدم موجود بودن سفارش های پرداخت شده ، محصول مشابه با هماهنگی مشتری تحویل خواهد شدبرای این کار سفارش قبلی لغو و سفارش جدید با هماهنگی لوازم قنادی کاملند سفارش شود.